Export vámügyintéző
Supply Chain
Full Time
Jaszbereny, Hungary
2018-06-30

Export vámügyintéző, Jászberény

Rád váró feladatok:

• Export áruforgalomhoz kapcsolódó fuvar és vámokmányok kitöltése, kezelése (EV., CMR, Származási bizonyítványok, A.TR)
• Fuvarozási engedélyek ellenőrzése
• Import vámkezelések folyamatának segítése
• A mindenkor érvényes belső szabályzatok, utasítások szerinti adminisztráció
• Kommunikáció a szállítmányozókkal, a vámügynökökkel, a raktárakkal, a belső társszervekkel és a hatóságokkal
• Vámhatósági ellenőrzések segítése, lebonyolítása, részvétel logisztikát érintő projektekben

Elvárásaink feléd:

• Szakirányú (vámügyintézői) végzettség
• Export-import vámterületen szerzett tapasztalat előny
• Magabiztos MS Office ismeret, Kompakt Zoll ismerete előny
• Alapszintű angolnyelv-tudás
• Jó kommunikációs készség
• Problémamegoldó képesség
• Precizitás, pontosság

Munkatársainknak kínáljuk:

• Hosszú tavú munka es karrierlehetőség a világ vezető háztartásigép gyártó cégénél
• Szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi csapat, multinacionális környezet
• Versenyképes jövedelemcsomag, éves bónuszrendszer
• Széleskörű szociális juttatások

Kérjük, küldd el önéletrajzodat a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

További információ: Szabo Ildiko Talent Acquisition Partner
Mobil: +36 30 636 0416