Health and Safety Specialist
Industrial Operations
Full Time
Zabrze, Poland
2018-07-06

W Electrolux mamy wspólny cel – sprawić aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze. Nasi ludzie dokładają wszelkich starań aby osiągnąć ten cel i wszyscy razem przyczyniają się do sukcesu Grupy. Dzięki temu, że jesteśmy obecni w ponad 100 krajach na świecie, Electrolux zyskał miano międzynarodowej firmy, która daje szansę osiągnięcia sukcesu oraz rozwoju zawodowego.

Electrolux, nowy właściciel Fabryki Okapów Kuchennych BEST Poland w Zabrzu, poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. BHP, Pełnomocnik ds. systemu zarządzania BHP

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie zgodności działań firmy z obowiązującym prawem w zakresie BHP oraz realizację założeń normy OHSAS 18001.

OPIS STANOWISKA:

• Nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów z zakresu BHP, PPOŻ zgodnie z wymaganiami korporacyjnymi oraz wynikającymi z przepisów służby BHP.
• Wdrażanie i realizowanie założeń normy OHSAS 18001.
• Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją systemu zarządzania OHSAS 18001.
• Prowadzenie szkoleń w zakresie BHP i PPOŻ.
• Udział w przeprowadzaniu oceny ryzyka zawodowego.
• Nadzór na dokumentacją z zakresu BHP, udział w opracowywaniu  regulaminów, instrukcji oraz sporządzanie sprawozdań zgodnie z obowiązującym prawem oraz na potrzeby korporacji.
• Współpraca z Zakładową Organizacją Związkową oraz podmiotami zewnętrznymi (PIP, PIS, UDT, Straż Pożarna, lekarz medycyny pracy, ochrona obiektu).
• Działania doskonalące funkcjonujący system bezpieczeństwa pracy w oparciu o przepisy BHP oraz procedury korporacji.

OCZEKUJEMY:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe w zakresie BHP.
• Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w międzynarodowej firmie produkcyjnej.
• Praktyczna znajomość Normy OHSAS 18001.
• Mocnym atutem będzie ukończone szkolenie nadające uprawnienia inspektora ds. ochrony PPOŻ.
• Bardzo dobra znajomość MS Office.
• Umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji.
• Samodzielność i inicjatywa w działaniu.
• Dokładność, sumienność, terminowość.
• Dobra znajomość języka angielskiego.

DLACZEGO ELECTROLUX?

• Praca w przyjaznym środowisku w szwedzkiej kulturze organizacyjnej.
• Możliwość wymiany wiedzy i zdobywanie doświadczenia w wielokulturowych zespołach.
• Doskonalenie języków obcych w pracy poprzez codzienną komunikację.
• Samodzielność działania i interesujące wyzwania na stanowisku pracy.
• Atmosfera sprzyjająca otwartości i wspierająca rozwój.
• Stabilne zatrudnienie i umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym.