Pénzügyi Kontroller
Finance
Full Time
Hungary
2018-04-30

Pénzügyi Kontrollerként a Kontrolling csapat tagjaként felelős leszel a bejövő számlák kezeléséért, jóváhagyásuk koordinálásáért a SAP vállalatirányítási rendszerben. Szorosan együtt fogsz működni a költséghelyi vezetőkkel, társosztályokkal, külső partnerekkel a számlák folyamatos ellenőrzésének és áramoltatásának biztosításában a megfelelő időkereteken belül. Továbbá különböző riportok készítésével, a havi zárásban történő részvétellel támogatod a vállalat eredményes és hatékony működését.

Jövőbeni feladataid:

• Bejövő számlák ellenőrzése, kontírozása és jóváhagyásuk koordinálása a vállalatirányítási rendszerben. (a számlák iktatása és könyvelése a kihelyezett pénzügyi központokban (Shared Service Center) történik)
• Aktív részvétel az időszakos könyvviteli zárásokban, többek között költség elhatárolások előkészítése könyvelésre
• Kapcsolattartás pénzügyi kérdésekben a társosztályokkal, költséghelyi vezetőkkel, beszállítókkal és a kihelyezett pénzügyi központokkal (SSC).
• Különféle pénzügyi jelentések készítése (napi, heti, havi, vagy ad- hoc jelleggel) a központ, a vállalatvezetés és a társosztályok számára
• Költséghelyi és projektekkel kapcsolatos költségek továbbszámlázása külső és belső (csoporton belüli) partnereink részére.

Elvárásaink Feléd:

• Minimum középfokú közgazdasági, pénzügyi, vagy számviteli végzettség. Szakirányú főiskolai, egyetemi végzettség vagy mérlegképes könyvelői képzettség előny, de nem feltétel.
• Kommunikáció képes angol nyelvtudás, főleg írásban
• Microsoft Office programcsomag, különösen az Excel magabiztos használata
• Integrált vállalatirányítási rendszer (ERP) ismerete (SAP ismerete nagy előnyt jelent)
• Multinacionális termelő vállalatnál szerzett pénzügyi, számviteli vagy kontrolleri tapasztalat nagy előnyt jelent

Örömmel dolgoznánk Veled, ha:

• elkötelezett vagy a szakmai előrehaladás tekintetében
• erősséged a pontosság és a precizitás
• jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
• szeretsz és tudsz csapatban dolgozni
• pozitív, lendületes, proaktív személyiség vagy

Amennyiben úgy érzed, hogy szívesen lennél a csapatunk tagja, küldd el fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat, valamint motivációs leveledet a jelentkezés gomb megnyomásával.

További információ: Szabo Ildiko Talent Acquisition Partner
Mobil: +36 30 636 0416