DIGITAL & AUTOMATION ENGINEER / INŻYNIER DS DIGITALIZACJI I AUTOMATYZACJI
Industrial Operations
Full Time
Olawa, Poland
2021-08-09

Create solutions that change how we change lives for the better.

  Tworząc pożądane rozwiązania i wspaniałe doświadczenia, które wzbogacają codzienne życie ludzi i zdrowie naszej planety, chcemy być siłą napędową w dostarczaniu przyjemnego i zrównoważonego życia. Codziennie idziemy do pracy zdeterminowani, by kształtować życie na lepsze – dla naszych klientów i dla zdrowia naszej planety.

 W tym celu zatrudniamy wspaniałych ludzi z różnych środowisk – nie tylko dlatego, że jest to słuszne, ale także dlatego, że wierzymy, że różnorodne perspektywy sprawiają, że nasza firma jest silniejsza i bardziej innowacyjna. Jeśli podzielasz nasze wartości, znajdź swoje miejsce w naszej globalnej społeczności. Spotkaj się z nami na @lifeatelectrolux i career.electroluxgroup.com, aby dowiedzieć się więcej.

Fabryka Pralek Electrolux w Oławie rozpoczęła produkcję seryjną w kwietniu 2006 roku. Zakład zlokalizowany jest na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i został wybudowany od podstaw.
W oławskiej fabryce powstają różnego rodzaju pralki, m.in. front loader (ładowane od przodu), top loader (ładowane od góry) oraz małe modele kompaktowe. Fabryka wytwarza około 350 modeli pralek, które trafiają na rynek krajowy i europejski. W Oławie produkowane są pralki takich marek jak: Electrolux, AEG -Electrolux i Zanussi.

Zadania

• Praca z bazami danych SQL: query, zarządzanie
• Rozwijanie funkcjonalności i administrowanie systemem monitorowania wydajności maszyn i urządzeń-SCADA, tworzenie i rozwój narzędzi/aplikacji do symulacji produkcji oraz systemów wspomagających zarządzanie produkcją
• Prowadzenie działań nakierowanych na ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego oraz digitalizację procesów bezpośrednio i okołoprodukcyjnych
• Wdrażanie projektów związanych z automatyzacją oraz digitalizacja procesów w ramach Lean Manufacturing
• Wdrażanie projektów nakierowanych na redukcję kosztów produkcji
• Wprowadzanie nowych produktów do procesów produkcyjnych
• Wdrożenie nowych linii produkcyjnych i modyfikację istniejących
• Opracowanie i prowadzenie dokumentacji technologicznej
• Nadzór nad dokumentacją techniczną
• Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz z innymi działami w celu wdrożenia wymaganych zmian produkcji

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (Robotyka i Automatyzacja Procesów/ZIP/Mechatronika) bądź na Wydziale Informatyki i Zarządzania.
• Doświadczenie 3-5 lat na podobnym stanowisku
• Wiedza w tematyce Digitalizacji i Connectivity
• Znajomość infrastruktury przemysłowych sieci IT: topologia, konfiguracja, diagnostyka (LAN, WiFi, PC Windows Server)
• Umiejętność przetwarzania Danych i ich analizy (np. Power BI, Excel - funkcje, makra)
• Zdolność konfiguracji i obsługi serwera OPC
• Doświadczenie z systemami SCADA (np. Wonderware)
• Znajomość HTML i JavaScript

Benefity

• Wsparcie ze strony przełożonego oraz zespołu
• Szkolenia techniczne zewnętrzne i wewnętrzne oraz możliwość zdobywania dodatkowych kwalifikacji
• Wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia, wiedzy i zaangażowania,
• Możliwości rozwoju zawodowego (m.in.: możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych), rozwój w strukturach lokalnych i globalnych
• Atrakcyjny pakiet socjalny: dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie grupowe, karta Multi Sport, wczasy pod gruszą, program sprzedaży pracowniczej, opieka medyczna Luxmed, paczki lub dofinansowanie na święta
• Stabilną pracę w renomowanej firmie

Electrolux kształtuje lepsze życie. Wierzymy, że siła firmy tkwi w jej pracownikach, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zapewnić im godne i uczciwe warunki pracy.
W Electrolux mamy wspólny cel – sprawić, aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze.
Electrolux to wiodąca na świecie firma produkująca sprzęt AGD, która od ponad 100 lat kształtuje życie na lepsze. Odkrywamy na nowo smak oraz poprawiamy samopoczucie milionów ludzi, zawsze starając się być liderem w zakresie zrównoważonego rozwoju dzięki naszym rozwiązaniom i działaniom. Pod naszymi markami, w tym Electrolux, AEG i Frigidaire, każdego roku sprzedajemy około 60 milionów artykułów gospodarstwa domowego na około 120 rynkach. W 2020 roku Electrolux osiągnął sprzedaż na poziomie 116 miliardów SEK i zatrudniał 48 000 osób na całym świecie.
Za tworzenie najlepszych warunków dla swoich pracowników doceniono nas prestiżowym certyfikatem TOP EMPLOYER POLSKA 2021.
Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.pracawelectrolux.pl

#LI-ML1

We encourage you to apply as soon as possible as candidates will be interviewed continuously. The position may be filled prior to the date described as 'Apply by'