IT Koordinátor
IT
Full Time
Nyiregyhaza, Hungary
2019-08-11

IT Koordinátor,
Nyíregyháza

Üzemi IT Koordinátorként a gyártáshoz kapcsolódó üzleti folyamatokért felelős kollégákkal, és egyéb Electrolux IT területekkel dolgozol együtt az informatikai megoldások tervezésében és megvalósításában, a gyártási folyamatok javítására irányuló kezdeményezések és célok támogatásában. Csapatunk értékes tagjaként a magyarországi informatikai vezetőnek fogsz riportálni, emellett együtt fogsz működni a gyártási folyamat résztvevőivel, a vezetőkkel és az Electrolux Csoport cégeivel Európában.

RÁD VÁRÓ FELADATOK
•Együttműködés az üzleti folyamatok felelőseivel, és a szakemberekkel olyan üzleti folyamatok megtervezésében, fejlesztésében és megvalósításában, amelyek üzleti problémákat oldanak meg és értéket teremtenek az automatizálás, a magasabb szintű megfelelőség, a jobb minőség és a folyamatteljesítmény tekintetében.
•Az üzleti területek IT-követelményeinek összegyűjtése és elemzése, az igények összehangolása az IT-stratégiával. Üzleti folyamatok és munkafolyamatok automatizálása, üzleti és IT-kezdeményezések megvalósítása, előnyszerzés és szolgáltatásnyújtás területén.
•A gyártáshoz kapcsolódó informatikai projektek vezetése és együttműködés az IT üzemeltetéssel a helyi IT alkalmazások, rendszerek támogatásában és karbantartásában.
•Az IT által megvalósítható innovációs lehetőségek azonosítása.
•Az üzemi digitális átalakulás elősegítésének vezetése.
•Az üzleti részlegekhez tartozó IT projekt portfólió kezelése.
•A cégcsoport IT-stratégiájának, standardjainak és eljárásainak megismerése, betartása és végrehajtása.

ELVÁRÁSAINK FELÉD
KÉPZETTSÉG ÉS SZAKMAI TAPASZTALAT
•Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség.
•Minimum 3 év szakmai tapasztalat üzleti és IT-kezdeményezések tervezésében, megvalósításában, átalakításában.
•IT szolgáltatásmenedzsment modellek ismerete.
•Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban.

KOMPETENCIÁK
•Kiváló kommunikációs képesség, szervezőképesség és határozott fellépés.
•Csapatjátékos és proaktív: a szervezet minden szintjén képes hatékonyan dolgozni, képes befolyásolni másokat, hogy konszenzusra jussanak.
•Erős helyzetelemzési és döntési képességek.
•Képesség a komplex gyártási folyamatok átlátására.
•Műszaki kompetenciák adatbázis kezelésben és IT-megoldások integrációjában.

MUNKATÁRSAINKNAK KÍNÁLJUK:
•Hosszú tavú munka es karrierlehetőség a világ vezető háztartási gép gyártó cégénél.
•Szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi csapat, multinacionális környezet.
•Versenyképes jövedelemcsomag, éves bónuszrendszer.

Kérjük, küldd el angol és magyar nyelvű önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva. Kérdés esetén hívd Laczházi Zoltán, Talent Acquisition Partner-t a 36 20 804 0824 -os telefonszámon