Junior Product Documentation Specialist
Continuous Improvement
Full Time
Olawa
2020-02-14

Dołącz do najlepszego zespołu Product Care - R&D
Czy byłeś kiedyś ciekawy, co znajduje się w pralce? Czy masz oko na szczegóły i dociekliwy umysł? Wejdź do świata zaawansowanych technologii i najlepszego w swojej klasie innowacyjnego sprzętu AGD. Szukamy specjalistów do zespołu Product Care (R&D) w Oławie, którzy będą odpowiedzialni za tworzenie dokumentacji o najwyższej jakości zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. Dla nas codzienna praca to coś więcej niż wprowadzenie na rynek najnowszego produktu lub technologii, to poprawa codziennego życia milionów ludzi. Aby to robić, potrzebujemy osób, które chcą wprowadzać innowacje i dzielić się pomysłami, jak zmieniać życie w domu na lepsze.
Dołącz do nas !

Główne obowiązki:
• Tworzenie poprawnych instrukcji obsługi do nowych modeli pralek;
• Modyfikowanie instrukcji obsługi w ramach poprawy jakości produktu;
• Współpraca z innymi komórkami firmy (np. jakość, logistyka, zakupy);
• Praca zgodnie z procesami i wytycznymi;
• Tworzenie dokumentacji graficznej panelu sterowania;
• Weryfikacja poprawności wykonanych komponentów;
• Zarządzanie procesem zatwierdzania komponentów.

Od kandydatów oczekujemy:
• Dobrej znajomości rysunku technicznego;
• Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
• Umiejętności pracy w zespole;
• Skrupulatności, zorientowania na jakość, sumienność i punktualność;
• Umiejętności analizowania danych;
• Znajomości pakietu MS Office;
• Umiejętności pracy pod presja czasu i terminowości;
• Dobrej organizacji pracy oraz zaangażowania;
• Komunikatywności, otwartości, pozytywnego nastawienia;
• Dokładności w wykonywaniu obowiązków, samodzielności w pracy;
• Zdolności analitycznego myślenia i umiejętności szybkiego uczenia się;
• Znajomość programu do grafiki wektorowej typu Adobe Illustrator będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w Electrolux (umowa na 2 lata w związku z planowanym czasem trwania projektu)
• Pakiet benefitów (m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych i inne);
• Uczestnictwo w niezwykle ciekawych projektach;
• Pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość doskonalenia oraz zdobycia cennego doświadczenia;
• Skandynawską kulturę pracy w środowisku najnowszych technologii pod marką, którą zna cały świat.

We encourage you to apply as soon as possible as candidates will be interviewed continuously. The position may be filled prior to the date described as 'Apply by'