Karbantartó mérnök
Industrial Operations
Full Time
Jaszbereny, Hungary
2018-08-31

Karbantartó mérnök,
Jászberény

Karbantartó mérnökként felelős leszel az optimális és költséghatékony gyártási folyamatok és módszerek kidolgozásáért és bevezetéséért. Számítunk javaslataidra a működés folyamatos javítása érdekében, a minőség, a termelékenység, a hatékonyság növelése, valamint költségmegtakarítások által.

RÁD VÁRÓ FELADATOK:

• Gyártási folyamatok szervezése, megvalósítása és fenntartása
• A termelés támogatása a leállási idők csökkentése révén
• A termelést érintő működési problémák vizsgálata és megoldások ajánlása
• A beruházásokhoz és a karbantartáshoz szükséges gyártástechnológiai dokumentáció kezelése
• Napi szintű kapcsolattartás a mérnökséggel és a karbantartókkal
• Rendszeres karbantartások, felújítások szervezése, egyeztetése a termelési vezetőkkel
• A termelés költségcsökkentési módjainak meghatározása javaslatokkal: pl. új gyártó berendezések beszerzése, illetve a meglévő berendezések létjogosultságának felülvizsgálata a teljesítmény javítása érdekében

ELVÁRÁSAINK FELÉD:

KÉPZETTSÉG ÉS SZAKMAI TAPASZTALAT:
• Gépész- vagy villamosmérnöki diploma
• Minimum 2-4 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Gyártókörnyezetben szerzett munkatapasztalat
• A LEAN gyártás és az ISO-módszertan ismerete
• Magabiztos angolnyelv-tudás

KOMPETENCIÁK:
• Felelősségtudat és megbízhatóság
• Határozott kiállás, jó kapcsolatteremtő és érdekérvényesítő képesség
• Jó problémamegoldó képesség
• Kreativitás, innovativitás
• Csapatszellem

MUNKATÁRSAINKNAK KÍNÁLJUK:
• Hosszú tavú munka es karrierlehetőség a világ vezető háztartásigép gyártó cégénél
• Szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi csapat, multinacionális környezet
• Versenyképes jövedelemcsomag, éves bónuszrendszer
• Széleskörű szociális juttatások

Kérjük, küldd el angol és magyar nyelvű önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva. Kérdés esetén hívd Szabó Ildikó, Talent Acquisition Pertner-t a 06-30-636-0416-os telefonszámon