Készáru raktári műszakvezető
Supply Chain
Full Time
Jaszbereny, Hungary
2018-09-07

Készáru raktári műszakvezető,
Jászberény

RÁD VÁRÓ FELADATOK:

• a készáru raktár napi működésének irányítása, beleértve a bejövő és kimenő árukat
• Napi erőforrás tervezés
• Beosztott kollégák szakmai fejlesztése (tűz- és munkavédelem, árukezelés, stb.)
• A készletek felügyelete és rendszeres raktári leltár elvégzése
• A tiszta és biztonságos raktári körülmények biztosítása
• A raktári eszközök és berendezések működőképességének biztosítása
• A vevői reklamációk kezelése és kivizsgálása
• Aktív részvétel a logisztikai folyamatok és szolgáltatások fejlesztésében
• Napi kapcsolattartás a gyárakkal, a kiszállítás tervezéssel és az értékesítéssel
• Felelős a jogi és szabályozási keretek betartatásáért a napi működés során

ELVÁRÁSAINK FELÉD:

• Minimum középfokú végzettség, raktárvezetői vagy logisztikai képesítés
• Minimum 3 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• MS Office ismeret, SAP rendszer ismerete előny
• Angolnyelv-tudás előnyt jelent
• Jó kommunikációs készség, vevő központú szemléletmód
• Képesség váratlan helyzetek/események gyors és hatékony kezelésére

MUNKATÁRSAINKNAK KÍNÁLJUK:

• Hosszú tavú munka es karrierlehetőség a világ vezető háztartásigép gyártó cégénél
• Szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi csapat, multinacionális környezet
• Versenyképes jövedelemcsomag, éves bónuszrendszer
• Széleskörű szociális juttatások

Jelentkezés: karrier.hu@electrolux.com
További információ: Szabó Ildikó Talent Acquisition Partner
Mobil: +36 30 636 0416