Laboratory Technician
R&D
Full Time
Zarow, Poland
2021-08-22

Codzienna praca to dla nas nie tylko wprowadzanie na rynek nowych technologii czy produktów, ale przede wszystkim zapewnianie lepszego życia milionom ludzi.
Właśnie po to zatrudniamy ludzi z różnych środowisk i o różnych doświadczeniach – ponieważ to właściwe, ale także, bo wierzymy, że spojrzenie na biznes z różnych perspektyw czyni go mocniejszym i bardziej innowacyjnym. Jeśli podzielasz nasze wartości, dołącz do naszej globalnej społeczności. Odwiedź @lifeatelectrolux oraz career.electroluxgroup.com, żeby dowiedzieć się więcej.

Technik Laboratoryjny R&D

Wykonywanie testów według ustalonych instrukcji zgodnie z międzynarodowymi oraz wewnętrznymi standardami. Konfigurowanie i przygotowywanie testów w zakresie sprzętu laboratoryjnego, próbek, obszaru, materiałów oraz innych warunków w celu wykonania oceny. Podejmowanie powierzonych zadań technicznych. Używanie istniejących procedur w celu wspomagania codziennych aktywności w laboratorium. Otrzymuje instrukcje i wskazówki od innych.

Zakres obowiązków:

•Obsługa/ przygotowywanie zmywarek do testu (wykonywanie testów elektrycznych, instalacja na stanowisku testowym)
•Przygotowywanie zaplecza do testu (stanowiska testowe; sprzęt; regulacja warunków zewnętrznych np. parametry wody, temperatura i wilgotność powietrza, parametry zasilania, itp.)
•Prowadzenie testów żywnościowych według przedstawionych instrukcji
•Przygotowywanie raportów z testów pod nadzorem Inżyniera/ Specjalisty
•Obsługa i konserwacja infrastruktury laboratorium
•Kalibracja sprzętu laboratoryjnego (kalibracje wewnętrzne i/lub wysyłka sprzętu do kalibracji do jednostek zewnętrznych)
•Zakup sprzętu laboratoryjnego (zbieranie ofert, składanie zamówień )
Wymagania:
•Znajomość budowy oraz instalacji sprzętu AGD
•Znajomość funkcjonowania zmywarki
•Wiedza techniczna (preferowana z zakresu hydrauliki)
•Zdolności manualne (modyfikacje stanowisk testowych, konserwacja sprzętu)
•Dobra obsługa komputera
•Język angielski w stopniu komunikatywnym
•Mile widziane uprawnienia SEP E,D do 1kV

#LI-EK1

We encourage you to apply as soon as possible as candidates will be interviewed continuously. The position may be filled prior to the date described as 'Apply by'