Material Handling Specialist – program stażowy
Supply Chain
Full Time
Żarów, Poland
2020-02-09

 MATERIAL HANDLING SPECIALIST – PROGRAM STAŻOWY

LOKALIZACJA: ŻARÓW

ZADANIA:

• Aktualizacja danych dotyczących materiałów w systemie PFEP (dane stanowią podstawę do analizy procesów),
• Sprawdzanie czasów operacji logistyki wewnętrznej,
• Analiza procesów logistyki wewnętrznej (czasy operacji, obieg materiału i informacji),
• Mapowanie procesów na podstawie analizy (poznanie narzędzia VSM-M&I Flow) – stan obecny i przyszły.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ:

• Dogłębnie poznasz procesy logistyki wewnętrznej w przedsiębiorstwie produkcyjnym,
• Poznasz filozofię Lean i praktycznego zastosowania jego narzędzi (5S, VSM, Visual Management),
• Nabędziesz umiejętność umiejętność mapowania procesów,
• Zdobędziesz umiejętność rozwiązywania problemów.

DLA KOGO DEDYKOWANY JEST STAŻ?
Absolwenci 2020 lub studenci zaoczni powyżej III roku studiów Zarządzanie i Inżynieria Produkcji/ Logistyka/Lean Management lub studenci zainteresowani rozwojem w obszarze Supply Chain.

KOGO SZUKAMY?
Jeżeli jesteś otwarty na świat i ciekawy, a nowe technologie, logistyka, lean są Twoją pasją, nie brakuje Ci energii i ciągle chcesz się uczyć
...to szukamy właśnie CIEBIE!

ROZPOCZĘCIE STAŻU: luty/marzec 2020

RODZAJ UMOWY: umowa zlecenie

CZAS TRWANIA STAŻU:  min. 3 miesiące, istnieje możliwość przedłużenia stażu.

WYNAGRODZENIE: 4000 brutto miesięcznie, 24 zł brutto/h

GWARANTUJEMY:
• Jesteś mile widziany/a w naszym zespole  - każdy chętnie Ci pomoże,
• Opiekun stażu to niezłomny pasjonat filozofii Lean, który chętnie podzieli się wiedzą i dobrymi praktykami w logistyce,
• Rozwiniesz swoje umiejętności - komunikacji, współpracy; wiedzę techniczną oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
• Poznasz narzędzia pracy i nauczysz się stosowania ich w praktyce,
• "Zaopiekujemy" się Twoją karierą wewnątrz organizacji,
• Zdobędziesz doświadczenie w globalnej firmie o rozpoznawalnej marce, co ułatwi Ci dobry start,
• Ponadto mamy do zaoferowania: pyszną kawę/herbatę za free, smaczne posiłki w zakładowej kantynie, możliwość udziału w integracyjnych eventach, atmosferę pracy, która zachęca do dzielenia się nie tylko wiedzą, lecz również pasjami.

We encourage you to apply as soon as possible as candidates will be interviewed continuously. The position may be filled prior to the date described as 'Apply by'