Munkavédelmi koordinátor
Industrial Operations
Full Time
Nyiregyhaza, Hungary
2019-01-31

Munkavédelmi koordinátor, Nyíregyháza

RÁD VÁRÓ FELADATOK:
• A biztonságos munkavégzés feltételeinek megteremtése, ellenőrzése
• A munkavállalók egészségének és munkaképességének megóvása a munkavégzés során
• Gyártóbázisok közötti együttműködés összehangolása munkavédelmi szempontból
• Szerepvállalás a balesetek elkerülését célzó megelőző vagy javító intézkedések kidolgozásában
• Balesetek kivizsgálása, ellenintézkedések meghozatala, hatósági kapcsolattartás
• A munkavédelmi csoport munkájának koordinálása, szakmai kapcsolattartás külföldi kollégákkal
• Környezetvédelemmel kapcsolatos teendők ellátása, ISO 14 001 irányítási rendszer felügyelete
• A tűzvédelmi vonatkozású feladatok ellátása

ELVÁRÁSAINK FELÉD:
• Felsőfokú műszaki végzettség
• Munkavédelmi képesítés
• Legalább 5 éves, a munkavédelem területén megszerzett tapasztalat
• Tűzvédelmi előadói végzettség
• Kommunikációképes szakmai angolnyelv-tudás
• Önállóság, határozottság, projektvezetési gyakorlat

MUNKATÁRSAINKNAK KÍNÁLJUK:
• Hosszú távú munka es karrierlehetőség a világ vezető háztartásigép gyártó cégénél
• Szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi csapat, multinacionális környezet
• Versenyképes jövedelemcsomag, éves bónuszrendszer
• Széleskörű szociális juttatások

Kérjük, küldd el önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva. Kérdés esetén hívd Szabó Ildikó, Talent Acquisition Partner-t a 06-30-636-0416-os telefonszámon.