Online Sales Specialist
Sales
Full Time
Warsaw, Poland
2021-06-28

Help bringing the right people to the right place.

Do naszego zespołu w Warszawie szukamy energicznej, dobrze zorganizowanej i zmotywowanej osoby, która chce dołączyć do globalnej organizacji i rozwijać się we współpracy z różnymi obszarami biznesu.

Na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży internetowej (Online Sales Specialist) nabędziesz doświadczenia realizując zadania współpracy z największymi firmami e-commerce w branży AGD w Polsce.

ZADANIA:

• Współpraca z działami e-commerce Klientów (m.in.: Euronet, MediaExpert, Neonet, Media Markt)
• Wsparcie Działu Handlowego w realizacji planów sprzedażowych
• Poszerzanie wiedzy o procesach sprzedażowych e-commerce wewnątrz Electrolux
• Kreowanie nowych rozwiązań komunikacji i sprzedaży online
• Wsparcie w efektywnym wykorzystaniu narzędzi digitalowych
• Analiza danych jakościowych działań online
• Współpraca z Działem Marketingu przy tworzeniu kampanii

WYMAGANIA:

• Dobrą znajomość e-commerce oraz marketingu internetowego
• Doświadczenie w budowaniu strategii kampanii internetowych
• Znajomość zagadnień UX
• Znajomość programów analitycznych: TradeWatch, Google Analytics

DODATKOWO:

• Jesteś proaktywny/a.  Nie tylko rozwiązujesz zadania, które otrzymujesz, zawsze myślisz z wyprzedzeniem.
• Potrafisz pracować elastycznie, dostosowując swoje działania do różnych potrzeb i wymagań Klientów
• Jesteś zorientowany/a na jakość i rzetelność swojej pracy.
• Zwracasz uwagę na szczegóły.
• Znasz język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację, z naszą centralą i całym regionem.

NASZA OFERTA TO:

• Współpraca w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach
• Praca w zgranym zespole w świetnej atmosferze,
• Praca w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej lokalizacji (blisko metra Rondo Daszyńskiego),
• Benefity: opieka medyczna Luxmed, dopłata do karty Multisport lub Mutlikafeteria (do wyboru), Komisja Socjalna, PPE, dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

DLACZEGO ELECTROLUX?

• Praca w przyjaznym środowisku w szwedzkiej kulturze organizacyjnej,
• Interesująca praca i zadania, pozwalające na rozwijanie umiejętności,
• Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wymiany wiedzy,
• Możliwość posługiwania się językiem angielskim w pracy.

Find out more on:

By creating desirable solutions and great experiences that enrich people’s daily lives and the health of our planet, we want to be a driving force in delivering enjoyable and sustainable living. We go to work every day determined to shape living for the better – for our customers and for the health of our planet.

For that, we employ great people from a wide variety of backgrounds – not just because it’s the right thing to do, but also because we believe that diverse perspectives make our business stronger and more innovative. If you share our values, come find your place in our global community. Meet us on @lifeatelectrolux and career.electroluxgroup.com to learn more.

Electrolux is a leading global appliance company that has shaped living for the better for more than 100 years. We reinvent taste, care and wellbeing experiences for millions of people, always striving to be at the forefront of sustainability in society through our solutions and operations. Under our brands, including Electrolux, AEG and Frigidaire, we sell approximately 60 million household products in approximately 120 markets every year. In 2020 Electrolux had sales of SEK 116 billion and employed 48,000 people around the world. For more information go to www.electroluxgroup.com.

#LI-BP1

We encourage you to apply as soon as possible as candidates will be interviewed continuously. The position may be filled prior to the date described as 'Apply by'