Process Engineer/Inżynier Procesu
Industrial Operations
Full Time
Olawa, Poland
2021-12-19

Oława

Kształtujemy lepsze życie.

Tworząc pożądane rozwiązania i wspaniałe doświadczenia, które wzbogacają codzienne życie ludzi i zdrowie naszej planety, chcemy być siłą napędową w dostarczaniu przyjemnego i zrównoważonego życia. Codziennie idziemy do pracy zdeterminowani, by kształtować życie na lepsze – dla naszych klientów i dla zdrowia naszej planety.

W tym celu zatrudniamy wspaniałych ludzi z różnych środowisk – nie tylko dlatego, że jest to słuszne, ale także dlatego, że wierzymy, że różnorodne perspektywy sprawiają, że nasza firma jest silniejsza i bardziej innowacyjna. Jeśli podzielasz nasze wartości, znajdź swoje miejsce w naszej globalnej społeczności. Spotkaj się z nami na @lifeatelectrolux i career.electroluxgroup.com aby dowiedzieć się więcej.

Fabryka Pralek Electrolux w Oławie rozpoczęła produkcję seryjną w kwietniu 2006 roku. Zakład zlokalizowany jest na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i został wybudowany od podstaw.

W oławskiej fabryce powstają różnego rodzaju pralki, m.in. front loader (ładowane od przodu), top loader (ładowane od góry) oraz małe modele kompaktowe. Fabryka wytwarza około 350 modeli pralek, które trafiają na rynek krajowy i europejski. W Oławie produkowane są pralki takich marek jak: Electrolux, AEG -Electrolux i Zanussi.

Celem istnienia stanowiska jest skuteczne wspieranie wszystkich działań związanych z optymalizacją maszyn i procesów technologicznych, co przekłada się na zapewnienie wysokiej efektywności linii produkcyjnych przy niskich kosztach utrzymania, ciągłe doskonalenie metod wywarzania poprzez odpowiednią filozofię Lean Manufacturing. Stanowisko objęte też jest wszystkimi czynnościami związanymi z sprawnym wdrażaniem nowych projektów czy to w obrębie sprzętu na liniach czy nowych produkowanych produktów wykorzystując najnowsze możliwe do wdrożenia technologie w nastawieniu na najwyższą jakość produktów końcowych, najniższe koszty wytwarzania dbając o najwyższe bezpieczeństwo operatorów.

Zadania:

·       Prowadzenie działań nakierowanych na ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego

·       Bieżący nadzór nad możliwościami technicznymi produkcji

·       Rozwijanie funkcjonalności i administrowanie systemem monitorowania wydajności maszyn i urządzeń SCADA

·       Wdrażanie projektów nakierowanych na redukcję kosztów produkcji

·       Wprowadzanie nowych produktów do procesów produkcyjnych

·       Wdrożenie nowych linii produkcyjnych i modyfikację istniejących

·       Opracowanie i prowadzenie dokumentacji technologicznej

·       Nadzór nad instrukcjami stanowiskowymi, szkoleniami pracowników montażu

·       Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz innymi działami firmy w celu wdrożenia wymaganych zmian produkcji

Wymagania:

·       Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu mechaniki, automatyki i robotyki, elektroniki lub pokrewnych

·       Doświadczenie w branży-min.3 letnie

·       Bardzo dobrej znajomości narzędzi usprawniających m.in.: TPM, 5S, KAIZEN, Lean Manufacturing

·       Znajomość języka angielskiego ułatwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie

Benefity:

·       Stabilne warunki zatrudnienia

·       Wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia, wiedzy i zaangażowania

·       Wsparcie ze strony przełożonego oraz zespołu

·       Szkolenia techniczne zewnętrzne i wewnętrzne oraz możliwość zdobywania dodatkowych kwalifikacji

·       Możliwości rozwoju zawodowego (m.in.: możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych), rozwój w strukturach lokalnych i globalnych

·       Atrakcyjny pakiet socjalny: dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie grupowe, karta Multi Sport, wczasy pod gruszą, program sprzedaży pracowniczej, opieka medyczna Luxmed, paczki lub dofinansowanie na święta

Dowiedz się więcej:

Electrolux kształtuje lepsze życie. Wierzymy, że siła firmy tkwi w jej pracownikach, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zapewnić im godne i uczciwe warunki pracy.

W Electrolux mamy wspólny cel – sprawić, aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze.

Electrolux to wiodąca na świecie firma produkująca sprzęt AGD, która od ponad 100 lat kształtuje życie na lepsze. Odkrywamy na nowo smak oraz poprawiamy samopoczucie milionów ludzi, zawsze starając się być liderem w zakresie zrównoważonego rozwoju dzięki naszym rozwiązaniom i działaniom. Pod naszymi markami, w tym Electrolux, AEG i Frigidaire, każdego roku sprzedajemy około 60 milionów artykułów gospodarstwa domowego na około 120 rynkach. W 2020 roku Electrolux osiągnął sprzedaż na poziomie 116 miliardów SEK i zatrudniał 48 000 osób na całym świecie.

#LI-ML1

We encourage you to apply as soon as possible as candidates will be interviewed continuously. The position may be filled prior to the date described as 'Apply by'