Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Brandingu
HR
Full Time
Zabrze, Poland
2021-12-24

Kształtuj z nami lepsze życie!

Tworząc pożądane rozwiązania i wspaniałe doświadczenia, które wzbogacają codzienne życie ludzi i zdrowie naszej planety, chcemy być siłą napędową w dostarczaniu przyjemnego i zrównoważonego życia. Codziennie idziemy do pracy zdeterminowani, by kształtować życie na lepsze – dla naszych klientów i dla zdrowia naszej planety.

W tym celu zatrudniamy wspaniałych ludzi z różnych środowisk – nie tylko dlatego, że jest to słuszne, ale także dlatego, że wierzymy, że różnorodne perspektywy sprawiają, że nasza firma jest silniejsza i bardziej innowacyjna. Jeśli podzielasz nasze wartości, znajdź swoje miejsce w naszej globalnej społeczności. Spotkaj się z nami na @lifeatelectrolux i career.electroluxgroup.com, aby dowiedzieć się więcej.

Aktualnie do Fabryki Electrolux w Zabrzu poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Brandingu

Jeżeli jesteś osobą, która lubi nowe wyzwania, chce się uczyć i rozwijać w obszarze związanym z rekrutacją? Interesujesz się Employer Brandingiem i posiadasz indywidualne podejście do kandydata? Chcesz mieć swobodę w działaniu oraz uczestniczyć w ciekawych projektach?

Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą współpracy!

Na stanowisku Specjalisty ds. Rekrutacji i Employer Brandingu będziesz odpowidał/-a za:
· Kompleksową organizację procesu rekrutacyjnego na stanowiska bezpośrednio i pośrednio produkcyjne (Blue Collar) oraz nadzór nad nim (tworzenie i publikacja ofert pracy, weryfikacja i selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, procesu pre-onboardingu)
· Współpraca z urzędami pracy, środowiskiem akademickim, szkołami średnimi i zawodowymi, instytucjami/ośrodkami wsparcia osób biernych/nieaktywnych zawodowo oraz poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
· Ścisłą współpracę z managerami poszczególnych obszarów produkcyjnych oraz innymi działami wspierającymi, a także agencjami pracy tymczasowej (delegowanie zamówień, bieżąca komunikacja, egzekwowanie ustaleń)
· Inicjowanie i prowadzenie działań z zakresu wewnętrznego i zewnętrznego employer brandingu ukierunkowanych na budowanie wizerunku firmy na rynku pracy, zgodnie z obowiązującą strategią i polityką firmy (kompleksowe podejście do organizacji i koordynacji projektów i eventów branżowych – dni otwarte, warsztaty, targi pracy, pikniki, biegi, meetupy, projekty tematyczne itp.)
· Wsparcie w obszarze komunikacji wewnętrznej (przygotowywanie fotorelacji, newsów, materiałów na temat podejmowanych inicjatyw związanych z rekrutacją, EB, życiem fabryki)
· Wsparcie procesu związanego z legalizacją zatrudnienia obcokrajowców

Gwarantujemy –z nami nie będziesz się nudził/a!

Jesteś dla nas idealnym kandydatem/tką jeżeli:
 Jesteś otwarty/a na ludzi, współpracę i nowe doświadczenia
 Pro-aktywnie podchodzisz do rozwiązywania problemów i pojawiających się wyzwań
 Posiadasz "pasję" do ludzi i lubisz z nimi pracować
 Posiadasz doświadczenia w obszarze rekrutacji/employer brandingu (agencja pracy tymczasowej/biuro karier/firma produkcyjna)
 Posiadasz znajomość lokalnego rynku pracy i na bieżąco śledzisz trendy rerkutacyjne
 Jesteś nastawiony/a na zdobywanie wiedzy i dzielenie się nią
 Potrafisz pracować z wieloma zadaniami jednocześnie
 Łatwo adaptujesz się do zmian, nowych sytuacji i działania pod presją czasu
 Posiadasz prawo jazdy kat. B
 Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
 Znasz język angielski? Świetnie! Będzie to Twój dodatkowy atut

Czego się możesz nauczyć, co zyskasz pracując z nami?
 Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  Możliwość realizowania własnych pomysłów i aktywny udział w ciekawych projektach HR oraz realizacji strategii rekrutacyjnej i EB
 Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole kreatywnych Rekruterek
 Różnorodną pracę pozbawioną rutyny
 Wdrożenie i wsparcie ze strony przełożonego i zespołu
  Udział w szkoleniach i warsztatach nastawionych na rozwój wybranych kompetencji i umiejętności
  Atrakcyjny pakiet świadczeń

Dowiedz się więcej na:
https://www.linkedin.com/company/electrolux/life/b7f51e94-8a46-493c-8aeb-49208e457d91

Electrolux kształtuje lepsze życie. Wierzymy, że siła firmy tkwi w jej pracownikach, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zapewnić im godne i uczciwe warunki pracy.

W Electrolux mamy wspólny cel – sprawić, aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze.

Electrolux to wiodąca na świecie firma produkująca sprzęt AGD, która od ponad 100 lat kształtuje życie na lepsze. Odkrywamy na nowo smak oraz poprawiamy samopoczucie milionów ludzi, zawsze starając się być liderem w zakresie zrównoważonego rozwoju dzięki naszym rozwiązaniom i działaniom. Pod naszymi markami, w tym Electrolux, AEG i Frigidaire, każdego roku sprzedajemy około 60 milionów artykułów gospodarstwa domowego na około 120 rynkach. W 2020 roku Electrolux osiągnął sprzedaż na poziomie 116 miliardów SEK i zatrudniał 48 000 osób na całym świecie.

 

#LI-ML1

Apply now

We encourage you to apply as soon as possible as candidates will be interviewed continuously. The position may be filled prior to the date described as 'Apply by'