Supplier Quality Assurance Engineer
Quality
Full Time
Olawa, Poland
2020-02-10

Inżynier ds. Zapewnienia Jakości Dostawców (Elektronik)
Oława

Jeśli posiadasz wiedzę i doświadczenie w obszarze elektroniki, znasz narzędzia jakościowe oraz język angielski w stopniu komunikatywny, a Twoim celem jest rozwój i praca w przyjaznym zespole wśród nowoczesnych technologii – dołącz do naszego zespołu w Oławie!

Główne obowiązki:
- Współpraca z dostawcami w zakresie działań jakościowych (weryfikacja komponentów zgodnie ze specyfikacją)
- Ocena dostawców i ich rozwój
- Zarządzanie procesem reklamacji do dostawców (weryfikacja akcji korygujących i prewencyjnych)
- Realizacja kluczowych wskaźników (KPI) w obszarze jakości
- Czynny udział we wdrażaniu nowych projektów
- Tworzenie i nadzorowanie procedur w obszarze działalności

Profil Kandydata:
- Wykształcenie techniczne (kierunek: elektronika)
- Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, 8D)
- Umiejętność pracy w zespole
- Dobra znajomość pakietu MS Office
- Gotowość do wyjazdów służbowych (czynne prawo jazdy kat. B)
- Umiejętność generowania i wdrażania zmian
- Umiejętność szybkiego uczenia się

Co możemy Ci zaoferować?
• Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w Electrolux
• Pakiet benefitów (m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych i inne)
• Szkolenia techniczne zewnętrzne i wewnętrzne oraz możliwość zdobywania dodatkowych kwalifikacji
• Pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość doskonalenia j. angielskiego
• Skandynawską kulturę pracy w środowisku najnowszych technologii pod marką, którą zna cały świat

We encourage you to apply as soon as possible as candidates will be interviewed continuously. The position may be filled prior to the date described as 'Apply by'