Supply Chain Internship Program-Material Planning
Supply Chain
Full Time
Olawa, Poland
2019-04-11

SUPPLY CHAIN INTERNSHIP PROGRAM – MATERIAL PLANNING
STAŻ: ZARZĄDZANIE DOSTAWAMI MATERIAŁOWYMI

• lubisz pracę analityczną i ciągły kontakt z ludźmi?
• potrafisz analizować dane i identyfikować problemy zanim się pojawią?
• presja czasu nie odbiera Ci zdolności trzeźwego myślenia?
Sprawdź się w roli Planisty Materiałowego!

JAK BĘDĄ WYGLĄDAĆ TWOJE PODSTAWOWE ZADANIA:
• Analiza potrzeb materiałowych
• Organizowanie dostaw komponentów do fabryk w całej Europie zgodnie z planem produkcji
• Zabezpieczenie prawidłowych zapasów komponentów
ZAKRES STAŻU: Zabezpieczenie dostępności komponentów do produkcji w fabrykach Electrolux

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ I CZEGO SIĘ NAUCZYSZ:
• Poznasz proces planowania materiałowego
• Będziesz wykonywał(a) analizy potrzeb produkcyjnych i zapasów
• Nauczysz się współpracy i zarządzania dostawcami – wysyłając zamówienia i forecasty przy wykorzystaniu obecnych systemów IT (GPS, Copics, EDI/webEDI)
• Będziesz organizować dostawy komponentów
• Będziesz wykonywać analizy dostępności komponentów do produkcji
• Będziesz miał(a) okazję stworzyć i zaimplementować plany działań dla zidentyfikowanych zagrożeń

DLA KOGO DEDYKOWANY JEST TEN STAŻ:
• Mile widziani studenci z kierunków: Logistyka, Łańcuch Dostaw, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
• Wydział Informatyki, Inżynierowie obszar techniczny
• Studenci ostatniego roku studiów inżynierskich/Absolwenci

KOGO SZUKAMY?

Jeśli jesteś:
• Pro-aktywny/a w swojej pracy,
• Posiadasz umiejętności analityczne i szybko się uczysz,
• Jesteś osobą dokładną, odpowiedzialną i lubisz pracować w zespole,
• Lubisz zmienne i dynamiczne środowisko pracy oraz wymyślać nowe rozwiązania,
• Jesteś skoncentrowany na osiągnięciu celi/nie boisz się wyzwań,
• Osobą mającą umiejętność podejmowania decyzji,
• Znasz pakiet MS Office (Excel),
• Twój angielski jest komunikatywny,
• Jesteś Zainteresowany/a poznaniem obszaru Łańcucha Dostaw (from beginning to end)
…aplikuj  do 25 marca 2019 r. i  #Go2Grow z Electrolux company

DYSPOZYCYJNOŚĆ: Elastyczne godziny pracy w tygodniu-8:00-16:00 (kwiecień-lipiec)
Pełna dyspozycyjność: lipiec-październik-pon-pt 8:00-16:00

ROZPOCZĘCIE STAŻU: kwiecień 2019

RODZAJ UMOWY: umowa zlecenie

CZAS TRWANIA STAŻU: 6 miesięcy

WYNAGRODZENIE: Pierwsze 3 miesiące 20 zł brutto/h
Po 3 miesiącach 24 zł brutto/h

INNE BENEFITY:
• Możliwość nabierania doświadczenia w pracy z systemami informatycznymi wspierającymi planowanie dostaw,
• Możliwość wdrażania własnych rozwiązań usprawniających  procesy logistyczne,
• Możliwość podjęcia zatrudnienia po okresie stażu/ lub nawet w jego trakcie.

GWARANTUJEMY:

• Będziesz szkolony pod okiem doświadczonych specjalistów i otrzymasz od nich wsparcie merytoryczne, jeżeli będziesz go potrzebował (zapewniony mentoring),
• Jesteś mile widziany/a na naszym pokładzie i tak się będziesz czuł/a pracując z nami,
• A ponadto mamy do zaoferowania: pyszną kawę za free, świeże owoce dwa razy w tygodniu, dofinansowane obiady i super atmosferę pracy,
• Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy+ elastyczny grafik przez pierwsze 3 miesiące,
• Możliwość pokrycia kosztów transportu korzystając z transportu publicznego.