Supply Chain Internship Program-Production Planning
Supply Chain
Part Time
Olawa, Poland
2019-04-11

STAŻ: SUPPLY CHAIN INTERNSHIP PROGRAM – PRODUCTION PLANNING

POZNAJ NAS:
Europejskie Centrum Łańcucha Dostaw Electrolux powstało w 2015 roku. Obecnie zatrudnia ok. 130 ekspertów w różnych obszarach planowania/zarządzania, czy koordynowania działań całego łańcucha dostaw dla wszystkich 15 fabryk Electrolux, wysyła produkty na wszystkie rynki Europejskie oraz poza Europą.

#SHAPE LIVING FOR THE BETTER#
Kształtujemy lepsze życie, przeznaczając 100% czasu w Supply Chain Center na pracę nad nowymi projektami, rozwiązaniami, dostarczeniem komponentów na czas oraz najlepszym serwisem  wyrobów gotowych do Klienta. Jeśli więc chcesz pracować z najbardziej energicznym, analitycznym i pełnym pomysłów zespołem, w którego DNA jest wpisana innowacja – to miejsce dla Ciebie!
• lubisz pracę analityczną i ciągły kontakt z ludźmi?
• potrafisz analizować dane i identyfikować problemy zanim się pojawią?
• presja czasu nie odbiera Ci zdolności trzeźwego myślenia?
Sprawdź się w roli Planisty!

JAK BĘDĄ WYGLĄDAĆ TWOJE PODSTAWOWE ZADANIA:
• Zarządzań i wprowadzaj plan produkcyjny w systemie SAP (możliwość nauczenia się oprogramowania pod okiem specjalisty),
• Tworzenie transportu towaru na magazyn zewnętrzny,
• Monitorowanie poziomu wyrobów gotowych,
• Sprawdzanie i koordynacja zmian sprzedawanych produktów,
• Sprawdzanie statusu i działań związanych z modelami, które wyszły z produkcji (zostały na stanie),
• Nadzorowanie i dystrybucja zamówień do Klienta bezpośredniego, wysyłki które nie zostały wysłane,
• Nadzorowanie i dystrybucja zamówień do Centrów Dystrybucyjnych,
• Informowanie o potrzebie zmiany magazynu do wysyłek.

DLA KOGO DEDYKOWANY JEST TEN STAŻ:

• Mile widziani studenci z kierunków: Logistyka/ Łańcuch Dostaw/ Zarządzanie i Inżynieria Produkcji/ Wydział Informatyki,/Inżynierowie wydziałów technicznych.

KOGO SZUKAMY?

Jeśli jesteś:
• Pro-aktywny/a w swojej pracy,
• Posiadasz umiejętności analityczne i szybko się uczysz,
• Jesteś osobą dokładną, odpowiedzialną i lubisz pracować w zespole,
• Lubisz zmienne i dynamiczne środowisko pracy oraz wymyślać nowe rozwiązania,
• Jesteś skoncentrowany na osiągnięciu celi/nie boisz się wyzwań,
• Osobą mającą umiejętność podejmowania decyzji,
• Znasz pakiet MS Office (Excel),
• Twój angielski jest komunikatywny,
• Jesteś Zainteresowany/a poznaniem obszaru Łańcucha Dostaw (from beginning to end)
…aplikuj  do 25 marca 2019 r. i  #Go2Grow z Electrolux

DYSPOZYCYJNOŚĆ:
Elastyczne godziny pracy w miesiącu kwiecień-lipiec
Pełna dyspozycyjność: lipiec-październik

ROZPOCZĘCIE STAŻU: kwiecień 2019

RODZAJ UMOWY: umowa zlecenie

CZAS TRWANIA STAŻU: 6 miesięcy

WYNAGRODZENIE: Pierwsze 3 miesiące 20 zł brutto/h
Po 3 miesiącach 24 zł brutto/h

INNE BENEFITY:
• Możliwość nabierania doświadczenia w pracy z systemami informatycznymi wspierającymi planowanie dostaw,
• Możliwość wdrażania własnych rozwiązań usprawniających  procesy logistyczne,
• Możliwość podjęcia zatrudnienia po okresie stażu/ lub nawet w jego trakcie.

GWARANTUJEMY:
• Będziesz szkolony pod okiem doświadczonych specjalistów i otrzymasz od nich wsparcie merytoryczne, jeżeli będziesz go potrzebował (zapewniony mentoring),
• Jesteś mile widziany/a na naszym pokładzie i tak się będziesz czuł/a pracując z nami,
• A ponadto mamy do zaoferowania: pyszną kawę za free, świeże owoce dwa razy w tygodniu, dofinansowane obiady i super atmosferę pracy,
• Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy+ elastyczny grafik przez pierwsze 3 miesiące,
• Możliwość pokrycia kosztów transportu korzystając z transportu publicznego.