Termék Specialista
Product Line
Full Time
Jaszbereny, Hungary
2019-09-01

Termék specialista,
Jászberény

Termék Specialistaként részt veszel gyártott termékek specifikáció dokumentumainak elkészítésében, melynek során együttműködsz a kutatási és termékfejlesztési részleggel, a termékmenedzserekkel és a termék specialista kollégákkal. Munkád során magyarul és angolul kommunikálsz, precízen használod az adatbázis kezelő programokat, nyomon követed és karban tartod a projektekben lévő termékek dokumentációját.
A projekt jellegéből adódóan a munkaszerződés 1 éves, fix időtartamra szól.

RÁD VÁRÓ FELADATOK
•Termékspecifikációs adatlapok elkészítése a meghatározott elvárások szerint
•Adatbázis kezelés: termékadatok feltöltése, karbantartása, nyomon követése és ellenőrzése (Excel, Lotus Notes)
•Hiányzó adatok összegyűjtése
•Napi színű kapcsolattartás a magyar és külföldi kollégákkal
•Nemzetközi energetikai projekt támogatása
•Termékbevezetések és változtatások támogatása, nyomon követése

ELVÁRÁSAINK FELÉD
KÉPZETTSÉG ÉS SZAKMAI TAPASZTALAT

•Felsőfokú iskolai végzettség
•Erős MS Office ismeretek
•Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
•Termékmenedzsmentben szerzett szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezéseit is várjuk

KOMPETENCIÁK
•Kiváló kommunikációs képesség, szervezőképesség és határozott fellépés
•Csapatjátékos és proaktív: a szervezet minden szintjén képes hatékonyan dolgozni, a folyamatokat végigvinni
•Precíz, alapos adminisztrációs készség, monotónia tűrés
•Képesség a különböző termékek és komplex dokumentációs folyamatok átlátására

MUNKATÁRSAINKNAK KÍNÁLJUK:
•Támogató munkakörnyezet a világ vezető háztartási gép gyártó cégénél
•Szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi csapat, multinacionális környezet
•Versenyképes jövedelem
Kérjük, küldd el angol és magyar nyelvű önéletrajzodat a Jelenkezem gombra kattintva. Kérdés esetén hívd Laczházi Zoltán, Talent Acquisition Partner-t a 36 20 804 0824 -os telefonszámon