Warehouse Administrator
Supply Chain
Full Time
Warsaw, Poland
2020-10-29

Obecnie poszukujemy do naszego magazynu w Pruszkowie osoby na stanowisko:

Administrator Magazynu (Warehouse/Logistics Administrator)

Główny zakres obowiązków:

• SPRAWY KADROWE: ewidencja czasu pracy, urlopów, nadgodzin, nieobecności,
• USZKODZENIA w PRIMARY TRANSPORT: rejestracja uszkodzeń w DDT,
• REKLAMACJE TRANSPORTOWE: przygotowanie dokumentacji, współpraca z przewoźnikami, z GSSC Kraków,
• NADZÓR NAD TOWAREM ZABLOKOWANYM: prowadzenie ewidencji, współpraca z QUALITY, SUPPLY CHAIN dot. wyjścia w systemie, współpraca z Control Tower dot. organizacji transportu,
• NIEZGODNOŚCI W DOSTAWACH (NADWYŻKI, BRAKI, ZAMIANA ASORTYMENTOWA): współpraca z magazynami, uzgodnienie stocków, wypracowanie stanowiska celem rozwiązania problemu,
• ORGANIZACJA DOSTAW DROBNICOWYCH POMIĘDZY RDC-RDC w EUROPIE; współpraca z DHL celem organizacji transportu, współpraca z innymi magazynami celem uzgodnienia daty dostaw / załadunków,
• PUT TO STOCK – nadzorowanie wprowadzania towarów na stan magazynowy o czasie
• DOSTAWY KONTENEROWE EMA & ESA – współpraca z Customs, kompletowanie dokumentów transportowych dla magazynu
• EWIDENCJA KOSZTÓW: WAREHOUSING, HANDLING, MEDIA
• Codzienne raporty: stanów magazynowych, wejść, wyjść, produktywności,
• Manualne bookowanie dostaw worków, chemii, akcesoriów w OTM – współpraca z magazynami w Niemczech ewentualnie z magazynem Bieruń

Wymagania:

• Znajomość branży logistycznej, wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Umiejętność zarządzania czasem i priorytetyzowania zadań
• Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
• Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Oferujemy:

• Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
• Wprowadzenie do roli-szkolenia z naszym pracownikiem
• Jedną zmianę, elastyczne godziny pracy: 7.00-15.00/8.00-16.00
• Kartę multisport, świadczenia socjalne

We encourage you to apply as soon as possible as candidates will be interviewed continuously. The position may be filled prior to the date described as 'Apply by'